Restoran

Acuka

Acuka

Kayseri'nin lezzet durağı olan Acuka, el yapımı ve doğal lezzetleri ile siz değerli misafirlerimize Türk ve Kafkas tadlarının keyfini yaşatıyor. İster sabah, ister akşam kahvaltı ve yöresel yemek yiyebileceğiniz Acuka; doğum günü, iş yemeği, altın günü gibi özel etkinlikleriniz için sizleri ağırlamaktan mutluluk duyar.
Detayları İncele
Elmacıoğlu İskender

Elmacıoğlu İskender

Elmacıoğlu gerek ürün çeşitleriyle, gerekse kapasite ve hizmet kalitesiyle kendisini bir adım daha ileriye taşımıştır. Elmacıoğlu Et Lokantalarında iş yemeği, toplantı, düğün, davet organizasyonları yürütmektedir.
Detayları İncele
Duka

Duka

Gerçekten lezzetli bir şeyler yemek ister misiniz? O zaman sizi Kayseri Ticaret Odası’nın yanında bulunan restaurantımıza davetlisiniz. Türkiye’nin dört bir yanından sizler için özel olarak seçtiğimiz ürünlerimiz ile en özel anlarınızı lezzetli kılıyoruz.
Detayları İncele
Kasapa

Kasapa

Kahvaltılık ve Süt Ürünlerininde Bulunduğu Restorantımız Kayseri'de Bir İlk Olan DRY AGE Sistemiyle Özel Buzdolaplarımızda Etler 28 Günlük Bekleme Süresine Alınarak Hijyen ve Terbiyesi Tamamlanarak Ailenizle Birlikte Gönül Rahatlığıyla Yiyebilirsiniz. Dilerseniz Adınıza Ayırılan Etlerinizden Kısım Kısım Restorantımızda ve Evinizde Yiyebilirsiniz.
Detayları İncele
Kemal Koçak

Kemal Koçak

Her damak zevkine uygun lezzetlerimizle karşılıyoruz sizi. Bünyemizde farklı coğrafyaların yemek alışkanlıklarını kendi yorumumuzla sergilediğimiz 4 ana mutfağımız bulunuyor. Döner- İskender, Steakhouse, Gaziantep mutfağı ve geleneksel Kayseri mutfağı olarak adlandırdığımız bu alanlarda istediğiniz yemekleri test etme imkânınız bulunuyor.
Detayları İncele
×