Alışveriş Merkezi

Başyazıcı BYZ

Başyazıcı BYZ

BYZ GARAGE, hayatın yoğun temposu içinde iş, alışveriş ve eğlenceyi eksiksiz bir komplekste buluşturuyor. Kayseri’de ilk defa alışveriş merkezi ile iş dünyasının ihtiyaçlarını birlikte çözümleyen bir model geliştiren BYZ GARAGE, günümüzün tempolu yaşantısına cevap veren sosyal aktivite olanaklarına da sahip.
Detayları İncele
Kapalı Çarşı

Kapalı Çarşı

Türkiye’nin en eski çarşılarından olan “Kayseri Kapalı Çarsısı” Kale surlarının içinde yer almış olup, Kayseri’nin Osmanlı hâkimiyetine geçtiği XV. yüzyılın ortalarından itibaren oluşmaya başlamıştır.
Detayları İncele
Mix Kayseri

Mix Kayseri

Modern mimari dokusu ve yeşil alanlarıyla, kapalı alanda bile günün her saatinin keyfini çıkartmanızı sağlayan Mix Kayseri, ziyaretçilerine kapalı alan konforunu ve açık alan ferahlığını aynı anda yaşatıyor.
Detayları İncele
Kazancılar Çarşısı

Kazancılar Çarşısı

Detayları İncele
Kaysermall

Kaysermall

16.000m2’lik kiralanabilir brüt alanı ve 90’a yakın mağazası ile dikkat çeken Kaysermall ’ta zengin marka karması ile yer alan onlarca marka, cafe / restoranların yanısıra geniş sosyal yaşam alanları, teras alanları ile donatılmıştır.
Detayları İncele
İpeksaray

İpeksaray

Ürünlerini ve hizmetlerini yüksek hizmet kalitesi ile sunan ulusal ve uluslararası 50 mağaza 10 Stand, 4 Eğitim kurumu, 3 Banka Bölge müdürlüğü İpeksaray çatısı altında toplanmıştır. Vatan Bilgisayar, Hilal Mağazaları ve Makromarket yani elektronik, ev gereçleri ve gıda marketlerini bünyesinde bulundurmaktadır.
Detayları İncele
Kayseri Forum

Kayseri Forum

Forum Kayseri, havaalanı - Erciyes yolu ve yeni yapılan raylı sistem güzergahı üzerinde olup, şehrin konut ve ticaret kullanımlarının birleşme noktalarında bulunuyor. Sadece Kayseri için değil Sivas, Yozgat, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir gibi çevre illeri de kapsayan, yaklaşık 2 milyon kişiye hitap eden ticari, kültürel ve sosyal bir cazibe merkezidir.
Detayları İncele
Kayseri Park

Kayseri Park

Kayseri Park, 64.000 metrekarelik toplam kapalı alan içerisinde 27.000 metrekare kiralanabilir alan ile; her tarza, her yaşa ve beğeniye hitap edebilen Decathlon,Teknosa,Vakko, W Collection, Mango, Nike,Matmazel, Boyner, Lc Waikiki, Marka Park, Abdullah Kiğılı, Mac, Starbucks Coffee gibi ulusal ve uluslar arası 130 mağaza ile hizmet veriyor.
Detayları İncele
Meysu Outlet

Meysu Outlet

Meysu Outlet, her gün saat 10.00 – 22.00 arasında hizmet vermektedir. 24.692 m2  kiralanabilir alanı ile; Makro, Tekzen Yapı Market, Teknosa, Defacto,Colins, LC Waikiki, Bigg Trend,Flo, Hatemoğlu, Kiğılı, Hummel  gibi dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen markaları, cafe ve restoranları,  çocuklar için çeşitli oyuncak ve giyim mağazaları ile hizmet vermektedir.
Detayları İncele
×