Kayseri Otelleri Erciyes

Kayseri Otelleri Erciyes

Kayseri Otelleri Erciyes bölgesinde tatil yapanlar için hazırlanmış birbirinden konforlu seçenekler yer almaktadır. Dünya çapında en kapsamlı kayak merkezi olan Erciyes Kayak Merkezi özellikle kış aylarında yoğun ziyaretçi almaktadır. Doğanın insanlara sunmuş olduğu oksijen deposu bu harika mekanda konaklanacak otellerin sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Erciyes’te Otel

Yılın dört mevsimi ziyaretçi akınına uğrayan Erciyes dağı, temiz havası ve kayak merkezi ile çok tercih edilmektedir. Özellikle uzaklardan gelen misafirler için Erciyes dağı eteklerinde hizmet veren oteller oldukça popüler hale gelmiştir. Dağ tatili yapmak isteyenler ve unutulmaz duygularla hatıralarına iz bırakmayı tercih edenler için vazgeçilmezdir. Bu oteller kendi aralarında farklı özelliklere sahiptir. Şömineli, SPA, masaj ve Türk Hamamlı, açık büfe gibi seçenekleri olan oteller arasından seçim yapılabilmektedir.  Konaklama süresince ihtiyaç duyulan her türlü eşya ve malzemenin yer aldığı Kayseri Otelleri Erciyes dağı eteklerinde misafirlerine masallarda gibi bir tatil sunmaktadır.

Şehir Merkezine Yakın

Erciyes Dağı konum olarak şehir merkezine 25 km mesafede olup, kayak merkezine yakın otelde kalsanız dahi rahatlıkla gün içerisinde gidip gelmeniz mümkün olmaktadır. Kolay ulaşımı sayesinde şehir ile irtibatınızı kesmeden hem dağ tatili yapıp hem de sosyal ortamlarda bulunabilirsiniz. Sanırım Erciyes dağında tatil yapmanın en güzel yanı da şehir merkezine bu kadar yakın olmasından geçiyor.

Kayserinin en gözde tatil mekanı olan Erciyes’te tatil yapanlar aynı zamanda kayak eğitimi alma imkanına sahiptir. Bölgedeki otellerden kayak pistlerine ulaşım yaklaşık 5 dakika sürmektedir. Bunun yanında otellerde konaklayan misafirler için pist alanları tamamen ücretsiz olup 2 past geçiş hakkı tanınmaktadır.

Dilediğiniz standartta yemek hizmeti veren oteller arasında tam pansiyon yarım pansiyon gibi seçenekler yer almaktadır. Tesislerde yer alan lobby bar, disco bar gibi eğlence mekanlarında keyifli zaman dilimi geçirmek mümkündür.

Sizlerde Kayseri Otelleri Erciyes bölgesinde tatil planı yapıyorsanız, hiç tereddüt etmeden gelebilirsiniz. Yurt içi ulaşımın oldukça kolay olduğu bu harika şehirde unutulmaz bir doğa tatilinde kalacak yer sıkıntısı yaşamadan mükemmel bir deneyim yaşamanız kaçınılmaz olacaktır.

×